Některým lidem připomíná vůni jablečného koláče. Což je velké zjednodušení pro jednu z nejlepších mužských vůní na světě. Když vám někdo řekne, že nejvíc jde v této vůni cítit jablko, skořici a vanilku, tak si můžete říct to snad není ani mužská vůně, taková kombinace, ale opak je pravdou. Jde o sladkou mužskou vůni, s kterou muži u žen bodují, ať už výše zmíněnými hlavnímy tóny, tak mužným pikantním dřevnatým základem.

Hlavní akordy:Dřevnatý, Vanilka, Ovocný, Teplý pikantní, Skořice

Složení:


Hlava:

jablko > švestky > citrón > bergamot

Srdce:

skořice > mahagon

Základ:

vanilka > santalové dřevo > cedr

vysvětlivky:

Hlava
je první vůně, kterou v první chvíli po navonění ucítíte. Vůně hlavy po pár minutách vyprchá, ale první dojem dělá hodně, mnoho lidí při testování vůní v parfumérii nepočká jak se vůně rozvine dál a doma jsou potom nemile překvapeni, protože srdce voní většinou nejdéle a často oproti hlavě úplně jinak. Srdce je vůně, kterou vnímáme po vyprchání vůní, které tvořili hlavu, vůně trvá většinou dvě až čtyři hodiny. Pak ucítíme základ, který se skládá nejpomaleji se odpařujících vůní.

Síla mírná až střední

Výdrž středně delší

Jak dlouho vydrží vonět Boss No.6


Lidé nejčastěji udávají výdrž vůně 6-9 hodin.

Počáteční jablko voní na kůži 10-20 minut, pak přechází vůně na dlouhovnící vanilku se skořicí, která voní 6-7 hodin a nakonec jdou cítit dřevité mužné vůně.